MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8594509
*
nr 859 4509
Stol
60-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:33:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 00:03:11
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
6680 Clubfåtölj
läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bred..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 18:25
-
6169 Fåtölj
+ fotpall, med sidobord, "Consul" Läder
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:04
-
6710 Fåtölj
Josefine Alpen, "Dormi", Ire Möbler. Ben i ljust t..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:54
-
6031 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sverige. "Kurv..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 20:05
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 20:50
-
6071 Fåtöljer
ett par
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:58
*
Stol
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 4509
Stol
60-tal
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 00:03:11 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
6680 Clubfåtölj
läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bred..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 18:25 -
6169 Fåtölj
+ fotpall, med sidobord, "Consul" Läder
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:04 -
6710 Fåtölj
Josefine Alpen, "Dormi", Ire Möbler. Ben i ljust t..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:54
-
6031 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sverige. "Kurv..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 20:05 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 20:50 -
6071 Fåtöljer
ett par
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:58



