KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451177
nr 745 1177
Akvarell
Okänd Konstnär, Signerad, -1897, ramens innermått: 10x16
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:48:02
2/3 00:19:14
100 kr
5/3 16:31:52