KONST / Litografier / Färglitografi 13864080
nr 1386 4080
Björn Wessman
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 212/260. Motivet: 35x50cm
Björn Wessman, svensk målare född i Hässleholm, Skåne 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:08:36
700 kr
800 kr
22 mar
Björn Wessman
Läs mer om Björn Wessman