MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16471018
nr 1647 1018
Stolar
2 st, Karin Mobring, "Amiral", IKEA. Kromad metallstomme, klädsel av läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:11:02
27/9 20:02:00
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska