KONST / Litografier / Färglitografi 14976326
nr 1497 6326
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 254/310, fågel. Färglitografi, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:51:40
24/10 18:16:45
Roland Jonsson
Läs mer om Roland Jonsson