GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar med fat 13835318
nr 1383 5318
Koppar med fat
2 st, bland annat Carl XIV Johans alliansservis. Ulriksdals slott. Längd: 10,5-14,5 cm, djup: 9-14,5 cm, höjd: 3-6 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:47:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr