MÖBLER / Bord / Lampbord 13016156

nr 1301 6156

Lampbord

ett par, Björk. Bredd: 47, djup: 45 cm, höjd: 47 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:45:10

17/1 16:59:10 1      Vinnande bud