MÖBLER / Bord / Spelbord 8181492
nr 818 1492
Spelbord
sent 1800-tal, , längd: 90, djup: 45, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:42:54
200 kr
150 kr
350 kr
350 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr