KONST / Litografier / Färglitografi 8382106
nr 838 2106
Ã…ke Ã…hlin
(f. 1913), Sverige
Färglitografi, Åke Åhlin, Vaxholmsmotiv, PT, signerad, motivets mått: 45x40
Åke Åhlin, svensk bildkonstnär född 1913.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 19:13:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr