KONST / Litografier / Kolorerade litografier 5693447

nr 569 3447

Kolorerade litografier

4 st, 1800-tal, 20 x 16

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 2 mars 2009
kl 19:57:20