GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 5315179

nr 531 5179

Skål

Upsala-Ekeby, Anna-Lisa Thomson (1905-1952), längd: 28, höjd: 11 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 juni 2008
kl 17:44:31

Upsala-Ekeby