KONST / Litografier / Färglitografi 16593084
nr 1659 3084
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 289/350. Färglitografi, bildmått: 45x59 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Kondition: fuktskada
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:48:03
16/11 23:22:02
18 nov
Peter Dahl
Kondition: fuktskada
nr 1659 3084
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Kondition: fuktskada
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 18 november 2024 |
| 16/11 23:22:02 | 1 | Vinnande bud |
18 nov