KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5544186

nr 554 4186

Etsning

signerad Ferdinand Boberg, Förtöjt fartyg, 12x16

Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:38:13