KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16606309

nr 1660 6309

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Karlbergs slott. Bildmått: 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2024
kl 18:14:53

23/11 14:26:52 1      Vinnande bud