nr 1660 6309
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Karlbergs slott. Bildmått: 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 25 november 2024 kl 18:14:53
| Tid |
Kund |
Bud |
23/11 14:26:52