KONST / Litografier / Färglitografier 14098559
nr 1409 8559
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), yttermått inklusive ram: 53x43 & 43x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:55:38
2/8 18:45:19