KONST / Litografier / Färglitografi 13872150
nr 1387 2150
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Triptyk. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), yttermått inklusive ram: 27x53 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
måndag 29 mars 2021
kl 20:26:44
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg