MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtöljer 6583582
nr 658 3582
Emmafåtöljer
1 par, 1890-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2010
kl 17:39:45
650 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr