KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7908074
nr 790 8074
Blandteknik
Viktoria Tikhomilova, komposition, signerad, -93, motivets mått: 34x21
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:48:28
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr