KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7473561
nr 747 3561
Skulptur
Italien, signerad, djup: Poloniato, höjd: 82
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:44:41
600 kr
500 kr