KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509165
nr 1250 9165
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Ripes Madonna". Signerad a tergo Stockholm 2012. Olja på duk, 130x98 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
måndag 29 april 2019
kl 20:05:51
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani