KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14409342

nr 1440 9342

Tusch

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hustak Paris. Bildmått: 24x34, yttermått inklusive ram: 30x39 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:41:31