KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14409342
nr 1440 9342
Tusch
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hustak Paris. Bildmått: 24x34, yttermått inklusive ram: 30x39 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:41:31
100 kr
150 kr