KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 17409198

nr 1740 9198

Grafiska blad

diverse, Eftertryck, bland annat Rom efter Piranesi, oramade lösa blad, bladets mått: 21x14 - 35x45 cm. Ej signerad

måndag 17 november 2025
kl 18:34:36