MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14307280
nr 1430 7280
Skåp
daterad 1842-tal, skedhyllor, originalmålning. Bredd: 140 cm. Djup: 51,5 cm. Höjd: 203 cm, nyckel
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:38:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr