KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13496506
nr 1349 6506
Irene Jarz
(f. 1952), Sverige
Färgetsning, "Åtta och en halv". Signerad, numrerad 85/100. Motivet: 24x36 cm
Irene Jarz, svensk målare och grafiker född 1952 i Växjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:04:04
22/9 19:00:16
100 kr
25/9 16:50:53