KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7451203

nr 745 1203

Blandteknik

Doris Funcke, Ikaros vingar, signerad, 69x71

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 mars 2012
kl 18:06:05

2/3 13:32:54 1      Vinnande bud