MÖBLER / Bord / Matbord 13062487
nr 1306 2487
Matbord
50/60-tal, Teak, 2 st ilägg, diameter: 104, höjd: 74 cm, ilägg 2x40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:37:56
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr