KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12555317
nr 1255 5317
Birger Forsberg
(f. 1922), Sverige
Etsning, Lång Johan, 20/25, signerad. Motivet: 31x21
Birger Forsberg, svensk målare och grafiker född 1922.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:17:29
Birger Forsberg
nr 1255 5317
Birger Forsberg
(f. 1922), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 20 maj 2019 |