MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kubbstol 7085189
nr 708 5189
Kubbstol
1800-tal, senare bemålning
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:11:40
100 kr
200 kr
200 kr