KONST / Litografier / Färglitografi 10313011
*
nr 1031 3011
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), 177/360, motivet: 48x66
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2016
kl 20:43:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 11:09:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larson litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Gunnar Larson
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
nr 1031 3011
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), 177/360, motivet: 48x66
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/4 11:09:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larson litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



