MÖBLER / Bord / Skrivbord 10387387
*
nr 1038 7387
Skrivbord
1960-tal, ek, längd: 161 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:14:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 23:19:13
1
500 kr
12/5 07:14:02
2
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:11
-
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
-
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59
*
Skrivbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 7387
Skrivbord
1960-tal, ek, längd: 161 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/5 23:19:13 | 1 | 500 kr |
| 12/5 07:14:02 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:11 -
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49 -
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59



