MÖBLER / Bord / Skrivbord 13073364
nr 1307 3364
Skrivbord
1880-tal. Bredd: 122, djup: 65 cm, höjd: 77 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:33:49
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)