MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 5453172

nr 545 3172

Skänk

1800-tal, bemålad, längd: 110, djup: 50, höjd: 123 (slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 oktober 2008
kl 17:06:54