KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13956180
nr 1395 6180
Gunnar Mossberg
(1903-1983), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Motiv Gotland. Signerad. Olja på pannå, 38x46 cm, oramade
Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:25:08
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Gunnar Mossberg
Läs mer om Gunnar Mossberg