KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ram 3572081
*
nr 357 2081
Ram
förgulld,51x70
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 00:07:53
1
400 kr
18/4 10:56:57
2
450 kr
18/4 14:48:52
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgulld konst ram
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:29
-
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:33
*
Ram
nr 357 2081
Ram
förgulld,51x70
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/4 00:07:53 | 1 | 400 kr |
| 18/4 10:56:57 | 2 | 450 kr |
| 18/4 14:48:52 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgulld konst ram
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:29 -
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:33



