MÖBLER / Bord / Rullbord 10368423

nr 1036 8423

Rullbord

industridesign, längd: 60 cm, djup: 41 cm, höjd: 47 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 maj 2016
kl 20:17:24