KONST / Litografier / Färglitografi 12487276
nr 1248 7276
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/99. Motivet: 74x54 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:34:07
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström