KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6172592

nr 617 2592

Etsning

Signerad E Enroth, -1907, 135x86

Kondition: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 december 2009
kl 19:41:12