KONST / Litografier / Färglitografi 15848367
nr 1584 8367
Färglitografi
Sture Johansson. Signerad, numrerad EA, daterad 1973. Färglitografi, bildmått: 90x58 cm, yttermått inklusive ram: 104x72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:19:09
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr