KONST / Litografier / Färglitografi 13152084
nr 1315 2084
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, 2 st, Maria Boczewska (f. 1940), Polen, 360 upplaga, Signerad. Motivet: 20x21 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:16:17
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
23 mar
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska