KONST / Litografier / Färglitografier 13407025
nr 1340 7025
Camilla Fuchs
(f. 1976), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, numrerad 250-upplaga. Motivet: 30x41 cm
Camilla Fuchs, svensk bildkonstnär född 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:03:33
6/8 11:33:04
100 kr
8/8 00:39:30