KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12948229
nr 1294 8229
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Akvarell, "Fårö i Juli". Signerad, daterad -70, bladets mått: 28x40 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:05:44