BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 14419048

nr 1441 9048

Ljusstakar

ett par, Keruber, 1800-tal. Höjd: 26 cm

Kondition: slitage, skador, saknar delar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:20:06