ÖVRIGT / Diverse / Gipsplatta 8157596

nr 815 7596

Gipsplatta

Jugend, Relief, 33 x 38

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 mars 2013
kl 19:52:03

Jugend