MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 17526740
nr 1752 6740
Bokhylla
omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 107 cm, djup: 40 cm, höjd: 153 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:42:37
12/1 18:48:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor