KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11277406
nr 1127 7406
1800-tal, "Santisimo, Ecce Homo", 34x27
Kondition: Oramad, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:57:41
400 kr