KONST / Litografier / Färglitografi 8135766
nr 813 5766
Färglitografi
signerad, 101/150, spelmän, motivets mått: 63 x 45
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:26:34
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr