BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 13568328
nr 1356 8328
Ljusstake
Cilla Adlercreutz. Signerad, daterad 1986, keramik. Höjd: 48 cm
Utrop:
600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:17:25
Tilgman Keramik