KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9111476
nr 911 1476
Teckning
Cederberg, modell, signerad. 1930, motivet: 40x24
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:07:34
13/9 21:51:46