BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10381047
*
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:55:49
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:44
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/5 06:55:49 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:44 -
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06



