KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846131
nr 1384 6131
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Björkar i Sandviken. Signerad. Akvarell, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 52x61 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:03:35
15/3 14:10:38